Kolej na Sport - Bieszczadzki Bieg Rysia, Solina

Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 246/500)

Trzy biegi 13+6+26

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Witold Banasiewicz Sanok M4 Tak SanOK Biega
Monika Banasik Pruchnik K3 Tak
Krzysztof Banasik Pruchnik M4 Tak
Maciej Bichajło Munina M3 Nie
KAMIL BICHAJŁO RZESZÓW M3 Tak
Paweł Bobyk Sanok M4 Nie SanOK Biega
Sławomir Bocek Boguchwała M4 Nie 509306252
Adrian Bodnar Sanok M2 Tak
Sebastian Bołotiuch Wola M4 Tak PoWoli do Celu
Klaudia Brożyna-Hocek Przemyśl K2 Nie
Maciej Brzezicki Bolszewo M4 Tak
Adam Burak Przemyśl M4 Nie
Małgorzata Czerwińska Przemyśl K5 Nie Jumping Stars Team Przemyśl
Wojciech Deleżuch Niemce M4 Tak Poziomki
Natalia Duda Niemce K2 Nie OSP Niemce
Rafał Fałek Warszawa M4 Nie
Bohdan Fedak Zagórz M5 Tak AKTYWNI Zagórz
Hubert Fil Munina M2 Nie Jarosławski Biegacz
Anita Folta Zarszyn K5 Nie Aktywna Gmina Zarszyn
Jan Folta Zarszyn M5 Nie Aktywna Gmina Zarszyn
Paulina Fornek Ocieka K2 Tak
MICHAŁ FRACZEK KRAKÓW M4 Nie BRONOWICE TEŻ BIEGAJĄ
Magdalena Gajek Niedrzwica Duża K4 Nie Wieś tańczy i biega
Grzegorz Gajek Niedrzwica Duża M4 Nie Wieś tańczy i biega
Tomasz Gaworecki Sanok M4 Nie Żona kazali
Dariusz Gąsienica Zakopane M4 Nie Team PKL Pasje Górą!
Grzegorz Górak Kraków M4 Nie Biegam bo lubię
Romuald Gruszczyński Narol M3 Tak Kresowianie
Zbigniew Grzegórzek Olszyny M4 Tak
Krystian Gulka Przeworsk M4 Tak Impresja Przeworsk
Grzegorz Guzik Krosno M3 Tak Sportowe Karpaty
Sławomir Hałgas Będzin M4 Nie Marelli
Monika Hejduk Lublin K4 Nie Umcs Biega
Łukasz Hydzik Kostarowce M4 Tak
Jarosław Jachimowski Sanok M3 Tak SanOK Biega
Marcin Jakubik Ustrzyki Dolne M3 Tak MKS Halicz PSG Krościenko
Marcin Jaracz Krosno M4 Tak DomowaEnergia.com.pl
Marzena Juraś-Kmieć Lublin K4 Nie Biegam Sobie
Olaf Kacperski Ustrzyki Dolne M5 Tak
Grzegorz Kaczmarski Rzeszów M4 Nie Kaczmarski Team
Wojciech Kaczmarski Myczkowce M4 Tak Kaczmarski Team
Artur Kaczmarski Lesko M4 Tak Kaczmarski Team
Bogusław Kałdunek Wrocław M6 Tak OSK KRUK
Waldemar Karuś Orły M5 Tak 14 das im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza
Daniel Kielar Cieszanów M4 Tak KRESOWIANIE
Maciej Kiper Jarosław M4 Nie Jarosławski Biegacz
Marcin Kisielewicz Krosno M3 Tak Athletic Zręcin
Kamil Klatka Krosno M3 Nie Athletic Zręcin
Paweł Kłósek Dębica M4 Tak Dębickie Gepardy
Piotr Kobylarz Rzeszów M3 Nie Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Joanna Korzeniowska Lublin K3 Tak Umcs biega
Dariusz Kowalczuk Lublin M3 Nie Aliplast Running Team
Anna Kowalik Lublin K3 Tak Umcs biega
Joanna Kowalska Rzeszów K3 Tak
Sebastian Kowalski Rzeszów M3 Tak
Robert Krukowski Zamość M4 Tak Platinium Zamość
Bartłomiej Książkiewicz Bukowiec M4 Tak Rocky Balboa
Łukasz Kubicki Iwonicz Zdrój M3 Tak
Roman Kwoka Bobrówka M3 Tak
Michał Leś Sanok M3 Tak SanOK Biega
Norbert Lewczuk Łosice M4 Tak Biegacze Pomagacze
Małgorzata Lis-Pasionek Lesko K4 Tak
Marek Litwinek Lubartów M4 Tak AKM PROMILEK
Marcin Łączny Lublin/Witryłów M3 Tak Galopujące Dżdżownice/ Spartańska Dzicz
Damian Majcher Tarnobrzeg M3 Nie
Damian Majcher Tarnobrzeg M3 Nie
Magdalena Majewska Przemyśl K3 Nie IAS Rzeszów - CZR4
Justyna Marzec Łancut K3 Nie PODIUM
Daniel Maślany Sanok M4 Tak OSP Kostarowce
Kinga Mazur Dębica K3 Tak Dębickie Gepardy
Janusz Miazga Zamość M5 Tak Zamość Biega
Wojciech Mitura Parczew M4 Tak Poziomki
Łukasz Piotr Mogilany Kleve M3 Tak
Stefan Moskowicz Fredropol M6 Tak Przemyski Klub Biegacza
Urszula Namiota Dębica K6 Tak
Marek Namiota Dębica M6 Tak
Edyta Nauka Stasiówka K5 Tak Dębickie Gepardy
Boguslaw Naziemkowski Morawsko M4 Tak Jarosławski Biegacz
Tomasz Nykiel Przemyśl M5 Nie Przemyski Kluby Biegacza
Tomek Nylec Chotowa M2 Nie PODIUM
Karolina Ochyra Lesko K2 Tak
Krzysztof Ochyra Lesko M6 Tak
Konrad Ochyra Lesko M3 Nie Solina Team
Marcin Olejarski Pruchnik M3 Nie Pruchnicka grupa biegowa
Beata Orłowska Stalowa Wola K5 Nie Stalowowolski Klub Biegacza
Wojciech Pacławski Grochowce M4 Nie KOF
Mateusz Pełdiak Krosno M3 Tak KB Athletic Zręcin
Agnieszka Pieróg Sieniawa K4 Tak Sieniawa
Andzej Reczkowski Nowy Żmigród M6 Tak Athletic Zręcin
Marcin Roczniak Sanok M4 Tak SanOk Biega/Roczniak Team
Dawid Rość Rzeszów M4 Nie
Piotr Ryba Dębica M4 Tak Maratończyk Dębica
Paweł Saj Sędziszów Małopolski M4 Nie Dzikie Mustangi
Bartosz Sawczuk Milanów M3 Nie
Robert Sawicki Gorlice M4 Tak
Zbigniew Siedlaczek Lublin M6 Tak
Marek Skwara Rzeszów M4 Tak Skwara Team
Henryk Smagacz Stara Jastrząbka M6 Tak Dębickie Gepardy
Arek Smarż Lutowiska M4 Tak Huragan Muczne
Tomasz Soja Mielec M5 Tak GEYER&HOSAJA
SŁAWOMIR SOKALSKI ZAMOŚĆ M5 Nie ZAMOŚĆ BIEGA
Jacek Stach Niechobrz M4 Tak
Tomasz Stach Nowosielce M4 Tak
janusz stadnyk Sanok M2 Nie Kozacki Team Hłomcza
Robert Strzelecki Ustrzyki Dolne M4 Tak
Jarosław Szmist Swierzowa Polska M4 Tak Kb Athletic Zrecin
Joanna Szurek Gorlice K4 Tak
Wojciech Szynkaruk Milanów M4 Nie Bez klubu
Jarosław Ścibor Przemyśl M4 Nie 5 batalion strzelców podhalanskich
Tomasz Ściuba Milanów M4 Tak Poziomki
LIDIA ŚNIEŻEK PRZEMYŚL K5 Nie PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
PIOTR ŚNIEŻEK PRZEMYŚL M5 Nie PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
Anna Święch Strzyżów K4 Tak PODIUM
Dominik Tutka Biłgoraj M3 Nie Biłgoraj Biega
Karolina Twardeusz Olszanica K3 Nie
Sylwia Typiak Stalowa Wola K2 Nie Stalowowolski Klub Biegacza
Tomasz Wagner Bełżec M3 Tak Kresowianie
Urszula Wałachowska Hoczew K3 Tak SanOk Biega
Jacek Wasylów Przemyśl M4 Nie CZR1 ANTEK TEAM PRZEMYŚL
Wioletta Wawrzyńska Lubycza Królewska K5 Tak
Joanna Wierchoła Lublin K6 Tak
Anna Wierzbicka Sieniawa K3 Tak Sieniawa
Janusz Wierzbicki Sieniawa M4 Tak Sieniawa
Antoni Wileczek Pakoszówka M3 Tak
Mateusz Wilkos Niemce M3 Nie Niemce Team
Kamil Wilkos Niemce M3 Tak Niemce Team
Adrianna Wiśniewska Zamość K2 Nie 3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
Tomasz Wojtowicz Zamość M3 Nie
Weronika Wolf Mchawa K4 Tak W górach jest wszystko co kocham ❤️
Damian Wójcik Wojciechowice M3 Tak
Paweł Wójtowicz Lublin M4 Nie
Maciej Wyskiel Dynów M4 Tak Aktywny Dynów
Tomasz Zając Kudowa M3 Nie czasomierzyk
Karolina Zmorek Kalej K2 Nie

Szczęśliwa 13-tka Rysia

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Magda Ciupińska Gać K4 Nie Brak
Wojtek Ciupiński Gać M4 Nie Brak
Magdalena Curzydło Sanok K3 Tak SanOK Biega
Anna Domagała Jasionka K4 Nie Biegaczki Siłaczki
Mateusz Fal Rzeszów M2 Nie
Piotr Fircowicz Lutowiska M4 Nie Otryt Lutowiska
Łukasz Hałoń Rzeszów M3 Tak 35blp
Iwona Kamińska Sanok K4 Nie Rysie
Krystian Kmieć Lublin Nie Biegam Sobie
Mariola Knap Brzozów K4 Nie Sanok Biega
Grażyna Kowalczyk Ostrów Mazowiecka K5 Nie
Piotr Kozak Zamość M3 Nie
Weronika Kurylak Rymanów K2 Nie
Marek Kurylak Biłgoraj M5 Nie
Katarzyna Latusek Zagórz K2 Tak Aktywni Zagorz
Daniel Latusek Zagórz M3 Tak Aktywni Zagórz
Mateusz Litwin Zamość M3 Tak
Katarzyna Maziarczyk-Kotwica Fredropol K3 Nie JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL
Szymon Miąsik Boguchwała M4 Tak
Jakub Miąsik Rzeszów M4 Tak Mungo team
Renata Mogilany Kleve K3 Tak
Tomasz Mszanecki Sanok M3 Nie 35 blp Sanok
Bartłomiej Olearczyk Dębica M4 Tak Dębickie Gepardy
Weronika Ostaszewska Warszawa K2 Nie
Bartłomiej Pasionek Lesko M4 Tak Pasionek team
Marek Płeszka Lutowiska M4 Nie Otryt Lutowiska
Paweł Podolak Ustrzyki Dolne M3 Tak Kamień Dwernik
Łukasz Pruc Rzeszów M3 Tak
Małgorzata Puc Rzeszów K5 Tak Rzeszowskie Gazele I Gepardy
Karolina Rosłoniec Warszawa K3 Nie
Maciej Scheibinger Sanok M3 Tak
Adam Sokół Rzeszów M4 Tak PROSWIM
Marcin Starzyński Ustrzyki Dolne M4 Tak Wataha łączy nas bieganie
Łukasz Szady Zamosc M3 Nie
Tomasz Szyszło Sanok M4 Tak SanOK Biega
Marcin Taraciński Ustrzyki Dolne M4 Tak Kamień Dwernik Trail
Damian Wawrzak Jeżowe M3 Nie
Sławomir Wiącek Pysznica M4 Nie
Ewa wierzbicka Bukowsko K5 Nie
Piotr Wójtowicz Rzeszów M4 Tak Podium
Ewelina Zając Jasienica Rosielna K3 Tak
Paweł Zderski Rzeszów M4 Nie OSPWL DĘBA
Piotr Zięba Rzeszów M4 Tak

Wieczorny Kłus Rysia - 6 km

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Maria Appiah Gyamfi Chynow K3 Nie
Katarzyna Bołotiuch Wola K4 Tak PoWoli do Celu
Diana Chilińska Lublin K2 Tak
Dawid Chiliński Lublin M3 Tak
Monika Czarnecka Rzeszów K3 Tak Monia&Monia
Patrycja Dybek Orły K2 Nie
Oliwia Dymek Zagórz K2 Nie
Ryszard Głuchowski Lubycza M6 Nie Głuchowski
Miranda Hajduk Polańczyk K2 Nie
Marcin Kędra Humniska M4 Tak
Ewa Król Humniska K3 Nie Krolowa
Paweł Król Brzozów M4 Tak
Monika Krukowska Bielsko Biała K4 Tak KRUKI
Aleksandra Krzyżak Sanok K3 Nie SanOK Biega
Piotr Lebiedowicz Hrubieszów M4 Tak WOT
Kamil Lenart Krościenko Wyżne M3 Tak
Waldemar Litarowicz Posada Górna M5 Nie Kruki
Marlena Łętowska Krosno K3 Tak DomowaEnergia.com.pl
Monika Maciuła - Kielar Cieszanów K4 Tak Ostatni Rząd w Autobusie
Łukasz Malicki Tomaszów Lubelski M3 Tak Chudy Ryś
Michał Małek Rzeszów M2 Tak
Adrian Miazga Zamość M2 Tak 19. dywizjon artylerii samobieżnej
Ireneusz Mlaś Fredropol M3 Tak IPA PRZEMYŚL
Wiesław Nauka Stasiówka M5 Tak Dębickie Gepardy
Milosz Paczek Boguchwała M2 Tak Lemury
Katarzyna Roczniak Rzeszów K3 Tak SanOK Biega Roczniak Team
Daniela Rychlicka Korczyna K2 Nie Dan
Urszula Rysz Krosno K2 Tak
Damian Samuś Uherce Mineralne M2 Nie
Agnieszka Skwara Rzeszów K3 Tak Skwara Team
Justyna Socha Nisko K6 Nie Wieczorny bieg Rysia
Dominika Szkafarak Ustrzyki Dolne K3 Nie
Klara Szwarc Sanok Nie
Monika Szwarc Sanok K3 Nie
Halina Szynal Cieszanów K4 Nie Ostatni Rząd w Autobusie
Marcin Śliwa Gwizdów M2 Nie
Monika Świcińska Chynów K2 Nie Mariola Tomaszewska
Mariola Tomaszewska Chynów K3 Nie Mariola Tomaszewska
Kamil Uzdejczyk Ustrzyki Dolne M3 Nie Solina Team
Damian Woźniak Rzeszów M3 Tak R1damii
Justyna Zając Rzeszów K3 Nie
Monika Zając Krynice K2 Tak Monia&Monia
Paweł Żak Orzechowce M3 Tak Żak team
Monika Żak Orzechowce K3 Tak Żak team

Nowa Perspektywa Rysia - 26,5 km

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
Tomasz Biliński Przemyśl M4 Tak PKB
Grzegorz Dołoszycki Sanok M4 Tak 3PBOT
Adam Kapral Lutowiska M4 Nie Dwernik Kamień Trail
Mateusz Kapral Lutowiska M2 Nie Dwernik Kamień Trail
Daniel Korona Brzozów M4 Nie
Ewa Krukowska Zamość K4 Tak Platinium Zamość
Roman Materna Tyczyn M5 Tak Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Aleksandra Mucha Kraków K4 Nie #CreazyTeam
Łukasz Oberc Rymanów M4 Tak Finisz Rymanów
Szymon Pabis Karniowice M3 Nie
Rafał Płonka Korczyna M3 Nie Góral z Mazur Running Team
Grzegorz Poźniak Kupno M4 Tak
Bogdan Roczniak Rzeszów M4 Nie SanOK Biega
Krzysztof Skulimowski Szczebrzeszyn M6 Nie ------------------
Krystian Sobol Myczków M4 Tak
Norbert Styła-Styliński Wetlina M4 Nie Twoja Stara
Andżelika Szyszka Ustrzyki Dolne K2 Tak MKS HALICZ Ustrzyki Dolne
Robert Telega Przemyśl M5 Nie OCR WATAHA
Stano Uhrin Presov M4 Nie PresovtrailRun
Bartłomiej Walus Dynów M3 Tak Aktywny Dynów
Marcin Wiącek Jasło M4 Tak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
Dorota Witusik Jasło K4 Nie
Marta Wójcik-Bilińska PRZEMYŚL K4 Tak PKB
Rafał Zajączkowski Świerzowa Polska M4 Nie Niekoniecznie dobiegniemy
Dawid Ziemba Chorkówka M2 Nie