Ultramaraton Powstańca 1944-2024, Wieliszew

Zapisz się Opłać start
Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 108/680)

SOLO

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Ilość Imię 2 Imię 3 Imię 4 Imię 5 Imię 6 Imię 7
Iwona Augustyńska-Śmietało Warszawa K2 Tak
Rafał Belkiewicz Warszawa M3 Nie
Patrycja Bereznowska Wieliszew K3 Nie
Katarzyna Borowiecka Wolanów K2 Nie
Aleksandra Bożek Warszawa K2 Nie
Joanna Budek Warszawa K3 Nie
Konrad Bujalski Warszawa M1 Nie
Tomasz Chęc Warszawa M2 Tak
Marek Choma Repki M3 Tak
Przemysław Czoska Pogórze M3 Tak
Justyna Czyż Warszawa K2 Nie
Izabela Dłużniewska Warszawa K3 Nie
Wioletta Dyderska Warszawa K3 Nie
Łukasz Frański Nowy Tomyśl M3 Tak
Jarosław Giel Nowy Tomyśl M2 Tak
Wioleta Goszczyńska Nowy Dwór Mazowiecki K2 Nie
Agnieszka Gozdan Pułtusk K3 Tak
Jarosław Górniak Pogórze M3 Tak
Marcin Gruszka Wieliszew M2 Nie
Piotr Iwanowski Skrzeszew M4 Tak
Przemek Jaczewski Kałuszyn M3 Tak
Andrzej Janiszewski Warszawa M3 Tak
Agata Jarocka Legionowo K3 Tak
Anonim Anonim (P97J2406) Warszawa M3 Nie
Sylwia Kajdas Kobyłka K3 Tak
Paweł Kawiecki Koszalin M1 Nie
Konrad Kędziora Sokołów Podlaski M2 Nie
Piotr Kleśniak Warszawa M1 Tak
Robert Klimczak Ostrołęka M4 Nie
Olek Kosiński Piaseczno M2 Nie
Michał Kowalczuk Marki M3 Nie
Paweł Kozłowski Legionowo M4 Nie
Cezary Kruszewski Warszawa M2 Tak
Paweł Küchler Gdynia M1 Tak
Małgorzata Küchler Gdynia K3 Tak
Karolina Kundys Warszawa K3 Tak
Claudia Lederer Hamburg K3 Tak
Marcin Leśniak Sulejówek M2 Tak
Adam Leśniewski Warszawa M3 Tak
Robert Łachacz Szczytno M3 Tak
Monika Łatkowska Chotomów K3 Tak
Emil Łotowski Legionowo M2 Tak
Michał Łubian Warszawa M3 Nie
Sylwester Łukasiewicz Wołomin M3 Nie
Maciej Majewski Poznań M4 Tak
Piotr Malżycki Wołomin M3 Nie
Mariusz Marszal Warszawa M3 Nie
Dariusz Mastalerski Grodzisk Mazowiecki M3 Tak
Anonim Anonim (A97M6256) Warszawa K3 Nie
Paweł Matyszkiewicz Czeladź M4 Nie
Szymon Mendrzycki Łódź M2 Tak
Łukasz Mikulski Sowia Wola M2 Tak
Zbigniew Mołodkiewicz Warszawa M4 Nie
Maria Morelowska Mińsk Mazowiecki K3 Tak
Mariusz Morgaś Warszawa M2 Tak
Maciej Natorski Warszawa M3 Nie
Paweł Nerko Wieliszew M2 Tak
Mariusz Nosarzewski Trzciany M3 Tak
Daniel Nowak Nowy Modlin M2 Tak
Agnieszka Oracka Grodzisk Mazowiecki K3 Tak
Marcin Orłowski Warszawa M3 Nie
Justyna Pasternak Warszawa K3 Nie
Małgorzata Płuciś Jabłonna K2 Nie
Grzegorz Prokopiuk Warszawa M3 Nie
Paweł Prüfer Kosieczyn M4 Tak
Mariusz Puścian Tłuszcz M3 Nie
Jarosław Ruciński Nasielsk M3 Tak
Tomasz Rusinowicz Legionowo M2 Tak
Andrzej Rybiński Sokołów Podlaski M3 Tak
Tomasz Rzyszkiewicz Sokołów Podlaski M4 Tak
Paweł Samuła Legionowo M1 Tak
Karolina Sarnowska Warszawa K3 Tak
Żaneta Schindler Warszawa K3 Nie
Liwia Słupecka Jabłonna K2 Tak
Michał Sobociński Warszawa M3 Tak
Marcin Sroczyński Piaseczno k. Warszawy M3 Nie
Jarosław Szpadzik Marki M2 Nie
Jacek Szymczak Ząbki M3 Tak
Arkadiusz Szymura Rybnik M2 Tak
sylwester świerczewski Sieraków M4 Tak
Natalia Tejchma Warszawa K3 Nie
Kamil Tenderenda Ciechanowiec M2 Nie
Monika Trojanowska Serock K2 Nie
Marta Truszkowska Legionowo K2 Nie
Błażej Walczak Rybnik M1 Tak
Wojciech Więczkowski Warszawa M3 Tak
Łukasz Winnicki warszawa M2 Tak
Paweł Witek Wieliszew M2 Tak
Paweł Witkowski Łajski M3 Nie
JACEK WODYCZKO Chotomów M4 Nie
Anna Wojewódzka Warszawa K2 Tak
Tomasz Wróbel Klembów M4 Tak
Krystian Wrzochol Wieliszew M1 Tak
Anna Zalewska Skrzeszew K2 Nie
Dawid Zarodkiewicz KOBYŁKA M2 Tak
Aneta Zastawna Warszawa K3 Tak
Mateusz Zawada Warszawa M2 Nie
Mateusz Zgoda Warszawa M2 Tak
Tomasz Zieliński Warszawa M2 Tak
Robert Żak Jachranka M4 Tak
Krzysztof Żochowski Słupno M4 Tak
Paweł Żuk Warszawa M3 Nie

SZTAFETY

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Ilość Imię 2 Imię 3 Imię 4 Imię 5 Imię 6 Imię 7
Iwona Kochman Warszawa Tak Nie dotyczy Bardzo fajni biegacze 4 Ewa Roman Agata
Rafał Starzyński Wieliszew Nie Sztafeta mundurowa Gwardia Zegrze CSIŁ 2 Mikołaj
Klaudia Kowalczyk Warszawa Tak Nie dotyczy Jakby luksusowo do mety 4 Wiktoria Nina Bożena
Magdalena Maskiewicz Jabłonna Nie Sztafeta mundurowa KP PSP Legionowo 7 Bartłomiej Daniel Marcin Adam Przemysław Kacper
Tomasz Pierścieniak Dziekanów Leśny Tak Nie dotyczy Nieob(L)iczalni 7 Maciej Witold Aleksandra Paweł Paweł Artur
Marlena Fijalska Łajski Tak Nie dotyczy Zawsze można szybciej 4 Adam Justyna Łukasz