ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2023, Wieliszew

Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 340/680)

Sztafety opłacone

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Ilość Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Dominika Słomka Warszawa Tak Nie dotyczy #TZD Biegniemy bo Prezes kazał 6 Czajka Poniatowski Fabisiak Strzelec Mulak
Marcin Koczorowski Radiówek Tak Nie dotyczy #TZD Gawiedź Wiązowska 6 Koczorowska Pietraszko Redek Olesiewicz Prusak
Tytus Wilczyński Warszawa Tak Nie dotyczy #Zbędne_Kalorie 3 Pluszka Kawalec
Piotr Kowalczyk Pruszków Tak Sztafeta mundurowa 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku 7 Wodeńska Balon Bartnicki Zowczak Wojtas Wojtas
Przemek Trojan Skrzeszew Tak Nie dotyczy AMIGOS 4 OCZKOWSKI PEREZ SZKÓŁKA
Paweł Grządziel Warszawa Tak Nie dotyczy Adidas Runners Warsaw 2 Elmola
Paweł Pyrzak Warszawa Tak Sztafeta mundurowa Andrew & Pablo Squad 2 Sokołowski
Jarosław Kulik Legionowo Tak Nie dotyczy Bestie OCR 1 6 Łoń Bartykowska Rudnik Jankowski Świetochowski
Krystian Maciejewski Legionowo Tak Nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 3 7 Strawa Przyrowska Krztoń Rucka Ptasiewicz Kuciński
Alicja Struniawska Jabłonna Tak Nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 4 5 Jarocka Samuel Moryto Gąsewicz
Łukasz Uryń Wieliszew Tak Nie dotyczy Biegacze od siedmiu boleści 4 Uryń Penkalska Penkalski
Rafał Belkiewicz Warszawa Tak Nie dotyczy Biegowi Turyści 3 Manczenko Kamela
Marta Wieczorek Legionowo Tak Nie dotyczy BraveHearts Legionowo 2 Glinka
Sebastian Tymrakiewicz Legionowo Tak Sztafeta mundurowa DKWOC 7 Ryba Jaroszewski Sakowicz Dymek Pawluk Skutnik
Artur Miętek Łajski Tak Nie dotyczy Drużyna Ł 2 Orliński
Andrzej Jurewicz Reguły Tak Sztafeta samorządowa Gmina Michałowice 3 ... M....
Kamil Białokos Warszawa Tak Nie dotyczy Grupa Biegowa CHTMO 5 Białokos Warowicki Jezierski Mazurkiewicz
Zbigniew Wileński Dąbrowa Chotomowska Tak Nie dotyczy Grupa Biegowa CHTMO - połączone siły 7 Garbaczewski Łoza Szewczyk Szewczyk Wodyczko Wojtko
Marcin Grzesik Chotomów Tak Nie dotyczy Grupa Biegowa CHTMO 2+jedna 3 Łatkowski Zalewska
Marcin Barwicki Warszawa Tak Nie dotyczy Grupa Biegowa MZM 3 Bakalarska Olszak
Marcin Jaskólski Jabłonna Tak Nie dotyczy Grupa biegowa CHTMO 3+jedna 4 Rybiński Jezierski Andrukiewicz
Bernard Pietras Radom Tak Nie dotyczy HELENA-Team 2 Górecka
Urszula Górczak Jabłonna Tak Nie dotyczy I Love Przylesie 3 Olszewski Bogucki
Magdalena Maskiewicz Jabłonna Tak Sztafeta mundurowa KP PSP Legionowo 7 Wiktorowicz Podlasin Antosiewicz Olek Kaczmarczyk Krzyżanowski
Krzysztof Roszak Nasielsk Tak Sztafeta samorządowa LO im. mjr. Radziwiłła w Komornicy 7 Pawlak Gregorczyk - Świstek Świstek Polewacz Tomaszek Ruciński
Michał Świerżyński Ludwinowo Zegrzyńskie Tak Nie dotyczy Laura&Pola Team 2 Fijołek
Monika Kosewska Łajski Tak Nie dotyczy Młody vs Stary 7 Kosewski Terlecka Terlecki Szczyplińska Jankiewicz Piekarski
Agnieszka Brogowicz-Stępniewska Grójec Tak Nie dotyczy Ogniste dziewczyny 4 Rzepecka-Gontar Pietras Ślusarczyk
Marcin Nowakowski Opoczno Tak Nie dotyczy Oknonet Ultra Run 6 Piekała Dąbrowski Stanik Knop Skwierczyńska-Madej
Adam Leśniewski Warszawa Tak Nie dotyczy Original value is correct 3 Raciborska Chilkiewicz
Maciej Madej Warszawa Tak Nie dotyczy Poddebie 3 Madej Grunwald
Joanna Jaworska Warszawa Tak Nie dotyczy Posłańcy z TZD 7 Fabisiak Misiak Kierasińska Czaplicki Lasocki Sawicki
Tomasz Rzyszkiewicz Sokołów Podlaski Tak Nie dotyczy Pędzące Leniwce 5 Choma Choma Mróz Getler-Strzyżowska
Julita Tomaszewska Nowy Dwór Mazowiecki Tak Nie dotyczy ROZBIEGAMY NOWY DWÓR/TIMBUD TEAM 7 Szymborski Kowalski Kąkol Kąkol Kmieć Bielec
Marta Daniszewska Olszewnica Stara Tak Nie dotyczy Rozbiegamy Nowy Dwór 7 Jaworek Wanowski Gryz Jaczyński Majewski Sobczyk
Agnieszka Dusza Warszawa Tak Nie dotyczy Składus 2 Beata
Piotr Mulik Łacha Tak Sztafeta samorządowa Smigacze z Serocka 7 Rosiński Błachnio Krawczyk Czerwiński Grzegorczyk Mulik
Ivo Vuco Stare Grochale Tak Nie dotyczy Sztafeta Bez Nazwy 7 Matusiak Bajorek Feliga Torzewska Torzewski Naskręt
Paweł Bohdziewicz Dziekanów Leśny Tak Sztafeta samorządowa Sztafeta Samrząowa z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego 6 Gawron-Smater Kapuściarek Gajowniczek Jaworski Rutkowski
Dorota Fortuna Łajski Tak Nie dotyczy Szypcy i Wściekli 6 Waligóra Drozdowska Czerwiński Lamprycht Rogoziński
Maja Bocian Wiązowna Tak Nie dotyczy TZD 2 3 Dziedzic Kędziorek
Pawel Zalewski Skrzeszew Tak Nie dotyczy Ultra Ropuch 2 Peszko
Patryk Gruszczyński Radom Tak Nie dotyczy UltraBiegli Radom 2 Dębowski
Joanna Brykalska Skrzeszew Tak Nie dotyczy WIEDŹMY BIEGOWE 7 Jagoda Jagoda Klimkiewicz-Sikora Mazurkiewicz Jarmużewska Jarmużewski
Jarosław Portacha Wołomin Tak Nie dotyczy Wataha Wołomin 2 Boryceusz
Mateusz Kwiatkowski Komornica Tak Nie dotyczy Wieliszew Heron Team 4 Stasiorczyk Ładno Wieczorek
Magdalena Sobczak Wieliszew Tak Sztafeta samorządowa Wieliszew w samorządzie 4 Szewczuk Sikorski Kleiman
Andrzej Fabisiak Sulejówek Tak Nie dotyczy Zarażeni Bólem 4 Leśniak Siepietowski Pniewski
Piotr Orych Grodzisk Tak Nie dotyczy Zbucki Ruch 5 Celiński Dziewulska Mroczek Żółkowska
Grzegorz Mikołajczuk Zbuczyn Tak Nie dotyczy Zbucki Ruch Boys Bend R&G 2 Dziewulski
Jacek Zieliński Gdynia Tak Nie dotyczy biegamyrazem.pl 2 Raczyńska
Marcin Żubrowski Krubin Tak Nie dotyczy ultrazub 2 Żubrowska

Solo nieopłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Ilość Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Robert Bajdała Olszewnica Stara M2 Nie
Mariusz Bałdyga Warszawa M2 Nie
Jarek Bąk Stare Lipiny M3 Nie Wieliszew Heron Team
NATALIA BEDNARSKA Warszawa K3 Nie Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
Beata Bogdanowicz Gdańsk K3 Nie Góral z Mazur Running Team
Marta Borowiec Piaseczno K3 Nie
Dawid Cegielka Warszawa M3 Nie KS Bachmaty
Marek Choma Repki M3 Nie Pędzące Leniwce
Marcin Demianiuk Skrzeszew M3 Nie Polna Team
Michał Dmoch Teresin M2 Nie 266
Sebastian Dobrowolski Zbuczyn M2 Nie ZBUCKI RUCH
Iwona Drzewiecka-Gajda Sochaczew K2 Nie Gajda Team
Michał Dyżewski Warszawa M3 Nie Rembertów Team
Aleksander Essi-Ezinh Warszawa M2 Nie Sfora BMK
Justyna Fryś Wieliszew K3 Nie Wybiegaj Siebie
Michał Gajda Sochaczew M2 Nie Gajda Team
Justyna Grad Legionowo K4 Nie Bestie OCR Legionowo
Piotr Jaworski Warszawa M3 Nie Markowi Biegacze
Damian Kaczorowski Piaseczno M1 Nie 1 Baza Lotnictwa Transportowego
Rafał Kędziorek Wiązowna M2 Nie
Paweł Kliglich Stare Lipiny M3 Nie Stare Lipiny Ultra Trail
Artur Królikowski Warszaws M4 Nie
Piotr Kwiatkowski Janówek Pierwszy M1 Nie
Mariusz Kwietniewski Warszawa M2 Nie Naprzód Młociny
Sebastian Matanowski Skrzeszew M3 Nie POLNA TEAM
Łukasz Miazek Sochaczew M3 Nie
Daniel Miller Warszawa M3 Nie WITC (Warsaw International Triathlon Club)
Lidia Miniak Jabłonna K3 Nie I love przylesie
Marek Miniak Jabłonna M3 Nie I love przylesie
Zbigniew Mołodkiewicz Warszawa M3 Nie Biegam na Tarchominie
Sebastian Nowak Solec kujawski M2 Nie
Adam Onoszko Sokółka M3 Nie AdamO Team
Andrzej Pawlak Komornica M2 Nie LO Komornica Team
Michał Piotrowski Gdańsk M2 Nie FNWT
Dariusz Podrażka Parma M3 Nie LKS DAR PLACENCJA
ANDRZEJ RADZIWONKA LEGIONOWO M4 Nie
Piotr Rupik Warszawa M4 Nie
Adrian Rusin Warszawa M1 Nie
Paweł Sadkowski Maków M3 Nie Zabiegany Skaryszew
Karolina Sarnowska Warszawa K3 Nie
Bartłomiej Schmalz Wieliszew M1 Nie
Katarzyna Sinkiewicz Zielonka K2 Nie Zabiegany Wołomin
Liwia Słupecka Jabłonna K2 Nie
Aleksandra Sobczak Warszawa K2 Nie Szczyt za Szczytem
Venkatesh Sonti Warszawa M2 Nie
Dorota Szewczyk Jabłonna K2 Nie Osiedle Przylesie
Malgorzata Szymanska Warszawa K3 Nie
Filip Ślęczek Warszawa, mazowieckie M2 Nie
Piotr Tolak Warszawa M2 Nie Team Tolak
Andrzej Trawiński Warszawa M3 Nie JTENDO
Bernard Waszczyk Marki M3 Nie Melestra
Dariusz Wieczorek Zielonka M4 Nie
Anonim Anonim (E80W1838) Kobyłka K2 Nie
Paweł Witek Wieliszew M2 Nie PZU Sport Team
Marcin Wójcik Grodzisk Mazowiecki M3 Nie DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
Krzysztof Zemła Warszawa M5 Nie

Solo Opłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Ilość Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Krzysztof adach Gdynia M2 Tak Sfora BMK
Tomasz Albiński Warszawa M3 Tak Running Frogs
Wiesław Bakuła Wach M4 Tak Wampir
Grzegorz Bancerz Trawniki M3 Tak Trawniki Biegają
Robert Bany Sokołówek M3 Tak
Paweł Bednarz Zamość M3 Tak leniwie do przodu
Patrycja Bereznowska Wieliszew K3 Tak Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team
Marcin Bernaciak Radom M3 Tak Biegiem Radom!
Luiza Białek Łomianki K3 Tak
Adrian Błocki Wieliszew M2 Tak Bestie OCR Legionowo
Marek Bojarun Legionowo M2 Tak KampiRunTeam
Mariusz Bonecki Legionowo M3 Tak
Łukasz Bonisławski Legionowo M1 Tak 1. Baza Lotnictwa Transportowego
Jarosław Brodzik Warszawa M2 Tak
Wojciech Bronisz Niemcz M1 Tak
Tomasz Bruderek Jabłonna M3 Tak Primum Currere
Konrad Bujalski Warszawa M1 Tak ETV ULUBIONA WARSZAWA
Tomasz Buraczewski Warszawa M2 Tak
Tomasz Cabaj Siedlce M2 Tak ZBUCKI RUCH
Tomasz Chęc Warszawa M2 Tak
Krzysztof Chmiel Wołomin M2 Tak Zabiegany Wołomin
Daniel Chodziński Nowy Dwór Mazowiecki M3 Tak
Paweł Chojecki Zbuczyn M4 Tak ZBUCKI RUCH
Marcin Chudio Warszawa M2 Tak
Dariusz Chudzik Piastów M3 Tak McBiegacze
Jarosław Chybowski Łódź M3 Tak Klubu Sportowy Ultra Team Łódź
Rafał Ciesielski Warszawa M3 Tak
Sebastian Ciszewski Warszawa M1 Tak
Jakub Cofalski Warszawa M2 Tak
Kamil Czernich Warszawa M2 Tak Rozbiegane Michałowice
Robert Czuba Puszczykowo M4 Tak Orange Polska
Małgorzata Dańska Radom K3 Tak i RYSY
Rafał Dański Radom M3 Tak i RYSY
Piotr Dobrowolski Góra M2 Tak Reckitt Runners
Sebastian Dobrowolski Zbuczyn M2 Tak ZBUCKI RUCH
Michał Dominiak Gołaszew M3 Tak KB Ożarów Mazowiecki Biega / Obozy Górskie
Zbigniew DOMINIAK WARSZAWA M3 Tak ORANGE POLSKA
nina doskocz ZĄBKI K2 Tak Biegające Ząbki
Marcin Drabik Radom M2 Tak Biegiem Radom!
Kamil Dydek Warszawa M2 Tak Albo Grubo Albo Wcale
Jarosław Dylewski Nasielsk M3 Tak Jarek
Krzysztof Dzikowski Ostrów mazowiecka M3 Tak Ostrów Biega
Patryk Dziurla-Nowak Legionowo M2 Tak
Zakaria El Hajjami-Gniewek Warszawa M3 Tak
Damian Falandysz Pruszków M2 Tak WPRunning Pruszków
Agnieszka Flont Garwolin K2 Tak Rudy Team
Tadeusz Fojud PRUSZKÓW M2 Tak 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku
Krzysztof Freszel Warszawa M3 Tak BOERNEROWO BIEGA
Marta Fudala Ustka K1 Tak SFORA BMK
Bartłomiej Garnek Sobolew M2 Tak Rudy Team
Piotr Gawarski Błonie M2 Tak
Kris Gierak Warszawa M3 Tak #teamBUNIO
Paweł Gliński Warszawa M3 Tak
Paweł Głowacki Serock M3 Tak WeNet Runners Team
Marcin Gołaszewski Wołomin M3 Tak Zabiegany Wołomin
Agnieszka Gozdan Pułtusk K2 Tak FABRYKA WELLNESS
Jarosław Górniak Pogórze M3 Tak Jarbud
Mirosław Grabowicz Sokółka M5 Tak Sokólska Grupa Biegowa
Zbigniew Grabowski Warszawa M4 Tak Sfora BMK
Grzegorz Grzech Pionki M4 Tak
Przemek Jaczewski Kałuszyn M2 Tak jeszczeNieZawał
Krzysztof Jagiełło Ząbki M3 Tak Biegające Ząbki
Katarzyna Jagiełło Ząbki K3 Tak Biegające Ząbki
Piotr Jaguszewski Sulejówek M2 Tak
Michał Jambor Warszawa M3 Tak Żórawski Team
Rafał Janiszewski Legionowo M2 Tak Bravehearts Legionowo
Andrzej Janiszewski Warszawa M3 Tak Cwałujące Żółwie
Jacek Janowski Legionowo M3 Tak
Hubert Jaworski Warszawa M3 Tak Vege Runners
Mikołaj Jochemski Warszawa M2 Tak
Tomasz Jurołajć Lipowina / Braniewo M4 Tak 43Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie
Sylwia Kajdas Kobyłka K3 Tak Zabiegany Wołomin
Darek Kantor Boduszyn M4 Tak Poziomki
Łukasz Karasiewicz Płochocin M2 Tak Szuram Kilometry/KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
Marzena Karaś-Gmitrzuk Legionowo K3 Tak Bestie OCR Legionowo
Michał Karwowski ŁÓDŹ M3 Tak KS Ultra Team Łódź
Katarzyna Kawalec Brzostek K3 Tak DRUŻYNA K
Paweł Kawiecki Koszalin M1 Tak OrkiestraWojskowaKoszalin
Robert Kaźmierczak Legionowo M3 Tak Bravehearts Legionowo
Leszek Kiersztan Lwówek M3 Tak Rozbiegany Lwówek
Tomasz Kińczyk Warszawa M3 Tak
Mariusz Klin Chełm M3 Tak Chełm Biega
Anna Koba Michałowice Wieś K3 Tak Rozbiegane Michałowice
Jerzy Kochanowski Ostrów Mazowiecka M4 Tak
Jakub Koral Warszawa M1 Tak
Olek Kosiński Piaseczno M2 Tak Piaseczno Running
Patryk Kościelski Legionowo M3 Tak Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
Michał Kowalczuk Marki M2 Tak Milan_Adaś_Marta
1 Paweł Kownacki Poddębie M3 Tak Wieliszew Heron Team
Maciek Koziara Warszawa M2 Tak Adidas Runners Warsaw
Maciek Koziarski Katowice M3 Tak Huragan Ligota
Marek Krupiński Warszawa M1 Tak Team ZabieganeDni / Running Team
Cezary Kruszewski Warszawa M2 Tak
Przemysław Krzyszczak Wołomin M2 Tak Zabiegany Wołomin
Paweł Kucharek Warszawa M2 Tak
Damian Kucharski Wieliszew M1 Tak
Paweł Küchler Gdynia M1 Tak JARBUD
Małgorzata Küchler Gdynia K3 Tak JARBUD
Krzysztof Kuciński Otwock M3 Tak
Jacek Kumidaj Stryków M5 Tak KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
Karolina Kundys Warszawa K2 Tak #Wawrzynteam
Maciej Kurowski Warszawa M3 Tak NN Running Team
Dariusz Kurpiewski Nowy Dwór Mazowiecki M4 Tak
Renata Kwiatkowska Ożarów Mazowiecki K4 Tak KB Ożarów Mazowiecki Biega
Tomasz Kwiatkowski Warszawa M3 Tak Aktywna Warszawa
Jarosław Laps Okuniew M3 Tak Lapsik
Claudia Lederer Hamburg K3 Tak LG Ultralauf
Piotr Liszewski Płońsk M2 Tak Płońscy Patrioci
ANETA LUBIŃSKA Ciechanów K3 Tak
Monika Łatkowska Chotomów K3 Tak Wiedźmy Biegowe
Sylwia Łazowska Warszawa K3 Tak Adidas Runners Warsaw
Emil Łotowski Legionowo M2 Tak
Michał Łubian Warszawa M3 Tak BlueSoft
Renata Łukasik Pruszków K3 Tak
Łukasz Magda Guzów M2 Tak Szylane
Magdalena Maj Warszawa K2 Tak
Kajetan Majewski Poddębie M1 Tak Wieliszew Heron Team
Piotr Malżycki Wołomin M3 Tak Zabiegany Wołomin
Kamil Marchlewski Chełmno M2 Tak MCŚULTRA
Andrzej Markuszewski Grudziądz M2 Tak Biegnie
Dariusz Mastalerski Grodzisk Mazowiecki M3 Tak DKWS
Szymon Mendrzycki Łódź M2 Tak Szakale Bałut Łódź
Anna Michalczyk Warszawa K1 Tak Ekipa Neona!
Damian Mierzwa Sępólno Krajeńskie M2 Tak Club 100 Marathon Polska
Łukasz Mikulski Sowia Wola M2 Tak
Damian Mikulski Warszawa M3 Tak Team ZabieganeDni
Tomasz Misztal Wieliszew M2 Tak Wieliszew Heron Team
Zbigniew Mnich Lipowo M3 Tak
Maria Morelowska Mińsk Mazowiecki K3 Tak Walhalla
Maciej Natorski Warszawa M3 Tak TRIZARZA
Julia Nikołajuk Góra K1 Tak Reckitt Runners
Mariusz Nosarzewski Trzciany M3 Tak GB Press Team
Daniel Nowak Nowy Modlin M2 Tak RozbiegaMy Nowy Dwór
MICHAŁ NOWOSIELSKI PUŁTUSK M3 Tak Z BIEGIEM NARWI
Marcin Nurzyński Warszawa M3 Tak Team ZabieganeDni
Patryk Okoń Nowy Dwór Mazowiecki M1 Tak
Mariusz Opieka Warszawa M3 Tak Pojebani
Agnieszka Oracka Grodzisk Mazowiecki K3 Tak DKWS/ Pracownia Fryzjerska
Marcin Ostrowski Warsaw M2 Tak PZU Sport Team
Marcin Pachowski Warszawa M2 Tak
Michał Parys Wołomin M3 Tak
Tomasz Pawłowski Świecie M2 Tak
Paweł Pecura Ostrów Mazowiecka M2 Tak Ostrów Biega
Arek Piekarski Bydgoszcz M3 Tak Arek z Bydgoszczy
JAROSŁAW PIETRAS RADOM M4 Tak Biegiem Radom!
Marcin Pietrzak Toruń M3 Tak Runcross Rozgarty
Agnieszka Pietrzak Pruszków K3 Tak
Paweł Pietrzak Pruszków M3 Tak
Paweł Pitera Warszawa M2 Tak
Kacper Piwowarski Warszawa M1 Tak
Zbigniew Podleś Warszawa M3 Tak
Kamil Pogorzelski Białystok M1 Tak
Jacek Posiewka Góra M2 Tak Reckitt Runners
Grzegorz Prokopiuk Warszawa M3 Tak Szwagry Dwa
Paweł Prüfer Kosieczyn M4 Tak
Seweryn Przeradzki Mława M3 Tak
Alan Przezdziak Łuków M1 Tak
Tomasz Radek Warszawa M2 Tak
Robert RADWAN-PYTLEWSKI Kobyłka M2 Tak KORPalpin
Adriana Radziwonowicz Warszawa K3 Tak CMKP Team
Marcin Rębiejewski Jabłonna M3 Tak
Paulina Rękawek Lipowo K2 Tak Team ZabieganeDni
Krzysztof Roman Bolszewo M3 Tak Sfora BMK
Marcin Rudaś Warszawa M3 Tak
Sławomir Rusak Radom M4 Tak Biegiem Radom!
Adrian Rusin Warszawa M2 Tak
Agnieszka Rutkowska Wołomin K2 Tak
Paweł Rutkowski Warszawa M2 Tak Team ZabieganeDni
Anna Rybicka Legionowo K2 Tak Wybiegaj siebie
Sławomir Salwin Wieliszew M4 Tak Wieliszew Heron Team
Barbara Samoć Warszawa K3 Tak Team ZabieganeDni
Agnieszka Sawicka Warszawa K3 Tak Nie W Szczepionkę Team
Mateusz Sekuła Truskaw M1 Tak Stare Babice Biegają
Piotr Sędecki Skierniewice M5 Tak
Robert Siemieńczuk Warszawa M4 Tak Black Hat Team
Tomasz Siporski Warszawa M2 Tak
Henryk Skłodowski Andrzejewo M4 Tak Roch Jasienica
Hubert Skłucki Nasielsk M3 Tak RUN TEAM NASIELSK
Robert Skrzypek Piaseczno M4 Tak BIEGNIJ Z PROSERVICE
Rafał Smoczyński Salno gmina Gruta M3 Tak
Michal Sobkiewicz Legionowo M2 Tak 63blp
Michał Sobociński Warszawa M3 Tak Play
Mateusz Socha Zegrze M1 Tak
Krzysztof Stępień Warszawa M3 Tak CMKP Team
Jakub Stępnowski Legionowo M2 Tak Orthos Team
Adam Stolarz Warszawa M1 Tak
Piotr Stysiek Radom M3 Tak Biegiem Radom!
Tomasz Sudakowski Rawa Mazowiecka M4 Tak 63blp
Maciej Surmiak Warszawa M2 Tak Cwałujące Żółwie
Jarosław Szpadzik Marki M2 Tak Markowi Biegacze
Krzysztof Szyjka Warszawa M3 Tak MES-Projekt Team
Jacek Szymczak Ząbki M3 Tak Biegające Ząbki
Michał Szyszka Warszawa M3 Tak
Marcin Świerczewski Sieraków M2 Tak 54 blp / SFORA BMK
Natalia Tejchma Warszawa K3 Tak Stowarzyszenie Sportowe Polskie Ultra
Kamil Tenderenda Ciechanowiec M2 Tak Pojebani
Paweł Tiahnybok Kalety M4 Tak O co biega w Kaletach
Piotr Tkaczyk Warszawa M2 Tak Vege Runners
Adam Trąbicki Warszawa M2 Tak
Monika Trojanowska Serock K2 Tak Wieliszew Heron Team
Marta Truszkowska Legionowo K2 Tak Bestie OCR Legionowo
Elżbieta Tuczyńska Pruszków K4 Tak
Marcin Tulczyński Warszawa M4 Tak Cwałujące Żółwie
Robert Urbaniak Warszawa M3 Tak Orange Polska
Grzegorz Węgrzyk Warszawa M2 Tak Ekipa Neona!
Wojciech Więczkowski Warszawa M3 Tak
Roman Wikłacz Komorów M4 Tak Stary PC-et z Budżetówki
Aneta Wikłacz Komorów K3 Tak Pokorna Żona
Marta Wilczek Skrzeszew K2 Tak Reckitt Runners
Łukasz Winnicki warszawa M2 Tak
Paweł Witkowski Łajski M3 Tak Wieliszew Heron Team
Dariusz Wojda Józefów M3 Tak Polish Wings
Zbigniew Wojda ŁOWICZ M4 Tak STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
Tomasz Wojenka Pruszków M3 Tak WPRunning
Krzysztof Wojewódzki Warszawa M4 Tak Wojewódzcy Team
Przemysław Woźniak Legionowo M2 Tak Wieliszew Heron Team
Rafał Wójcik Radzymin M1 Tak Sfora BMK
Paweł Wójciuk Wieliszew M2 Tak
Artur Wronka RADZYMIN M3 Tak Radzymin Run Team
Mariusz Wydra Stare Babice M4 Tak Stare Babice Biegają
Dawid Zarodkiewicz KOBYŁKA M2 Tak Zasuwaj / Naprzód Młociny
Mateusz Zawada Warszawa M2 Tak Zarażeni Bólem
Michał Zdunek Warszawa M3 Tak Eurosoft Team
Radek Zgiet Czartajew M4 Tak
Mateusz Zgoda Warszawa M1 Tak Naprzód Młociny
Tomasz Zysk Warszawa M2 Tak Black Hat Team
Jakub Żebrowski Warszawa M2 Tak Albatrosy
Krzysztof Żochowski Słupno M4 Tak RUNO.DESIGN
Paweł Żuk Warszawa M3 Tak Stowarzyszenie Sportowe Polskie Ultra

Sztafety nieopłacone

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Ilość Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Paweł Kozłowski Legionowo Nie Nie dotyczy Bestie OCR Legionowo Masters 6 Gajowniczek Jankowska Strawa Majewski Górzyński
Maja Pisarek Legionowo Nie Nie dotyczy Takie całkiem OKAY 6 Sadowska Czyż Witkowska Sokołowska Gawczyński
Tomasz Zając Kudowa Nie Sztafeta samorządowa czasomierzyki 2 Dymna