II Pancerna Przeprawa, Żurawica
Lista zapisanych (Limit zawodników 220/999)
DOWÓDCA 09:00 FALA 1
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Daniel | Bachurski | Zadąbrowie | Tak | 20PBOT/Wataha OCR Przemyśl | |
Paweł | Jaciów | Wrocław | Tak | WATAHA | |
Jakub | Jackiewicz | Przemyśl | Tak | 1 BATALION CZOŁGÓW | |
Paweł | Kaniecki | Przemyśl | Tak | Wataha OCR Przemyśl | |
Kamil | Kaznowski | Żurawica | Tak | 1 BATALION CZOŁGÓW | |
Damian | Mikulec | Stubno | Tak | 1 bz | |
Piotr | Pawlikowski | Żurawica | Tak | Wataha OCR Przemyśl | |
Hubert | Pelc | Przemyśl | Tak | Wataha OCR Przemyśl | |
Paulina | Prusko | Ziębice | Tak | WATAHA | |
Michał | Szegda | Dąbrowica | Tak |
DOWÓDCA 09:10 FALA 2
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
MAREK | BIELA | Mrowla | Tak | ||
Magdalena | Ciećko | Przemyśl | Tak | Domin Team | |
Hubert | Fil | Munina | Tak | Jarosławski Biegacz | |
Marcin | Fil | Munina | Tak | ||
Kamil | Indyk | Rzeszów | Tak | Carpathian Runners | |
Kamil | Krysa | Rokietnica | Tak | 1bcz | |
Kamil | Łysik | Sośnica | Tak | 1bcz | |
Kamil | Mikulec | Stubno | Tak | 1 bcz | |
Arkadiusz | Radoń | Kraków | Tak | ||
Aleksandra | Skubisz | Rzeszów | Tak | Aktywny Dynów |
DOWÓDCA 09:20 FALA 3
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Karol | Bratkowski | PRZEMYŚL | Tak | 20 PBOT | |
Radosław | Górniak | Żurawica | Tak | Wataha OCR Przemyśl | |
Piotr | Gudz -Kicinski | Przemyśl | Tak | Przemyski Klub Biegacza | |
Maciej | Kiper | Jarosław | Tak | Jarosławski Biegacz | |
Artur | Kopaczyński | Nowy Borek | Tak | 21 batalion logistyczny | |
Marcin | Lekowski | Fredropol | Tak | ||
Michał | Naspiński | Wiązownica | Tak | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | |
Małgorzata | Sanocka | Przemyśl | Tak | Fajterki | |
Katarzyna | Sawicka | Orły | Tak | 20PBOT | |
Daniel | Wzorek | Żurawica | Tak | Wataha OCR Przemyśl |
DOWÓDCA 09:30 FALA 4
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Krzysztof | Bajwoluk | Żurawica | Tak | ||
Artur | Domagalski | Krasiczyn | Tak | ||
Tomasz | Gas | Przemyśl | Tak | Zryw Buszkowiczki | |
Grzegorz | Masio | Przemysl | Tak | ||
Monika | Powroźnik | Przeworsk | Tak | Athlete Box | |
Tomasz | Powroźnik | Przeworsk | Tak | Athlete Box | |
Adam | Radosz | Przemyśl | Tak | ||
Malwina | Ślęk | Przeworsk | Tak | Athlete Box | |
Wacław | Tonia | Przeworsk | Tak | Athlete Box | |
Agnieszka | Walanus | Grodzisko dolne | Tak | Athlete Box Przeworsk |
DOWÓDCA 09:40 FALA 5
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Piotr | Błażewicz | Przemyśl | Tak | ||
Natalia | Góras | Przemyśl | Tak | Komenda Hufca Ziemi Przemyskiej | |
Nikodem | Kaniecki | Przemyśl | Tak | Wataha OCR Przemyśl | |
Krzysztof | Makar | Przemysl | Tak | ||
Piotr | Maksymiak | Pikulice | Tak | ||
Grzegorz | Malawski | Przemyśl | Tak | OCR Wataha Przemyśl | |
Dariusz | Serwiński | Pleśna | Tak | ||
Piotr | Surmiak | Żurawica | Tak | Cisnę ile mogem | |
Michał | Świrzyński | Medyka | Tak | ||
Dawid | Wasąg | Biłgoraj | Tak | OCR team Biłgoraj |
CZOŁGISTA 13:30 FALA 1
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Łukasz | Fedan | Laszki | Tak | ||
Anna | Garbaty | Bircza | Tak | Coast Fit Lab | |
Paweł | Kaniecki | Przemyśl | Tak | Wataha OCR Przemyśl | |
Piotr | Kaszuba | Kosienice | Tak | Albańskie dziki | |
Wojciech | Lizun | Kosienice | Tak | Albańskie dziki | |
Kamil | Majchrowski | Kosienice | Tak | Albańskie dziki | |
Wacław | Mucha | Krasiczyn | Tak | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół/20PBOT | |
Łukasz | Podgórski | Bircza | Tak | Coast Fit Lab | |
Daniel | Sieczka | Kosienice | Tak | Albańskie dziki | |
Adrian | Walat | Rzeszów | Tak | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej |
CZOŁGISTA 13:40 FALA 2
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Tomasz | Bobko | Przemyśl | Tak | To Twój Trener - Tomasz Bobko | |
Iwona | Górniak Buła | Żurawica | Tak | Coast Fit Lab | |
Kamil | Krawczykowski | Przemyśl | Tak | CoastFitLab | |
Wojciech | Kulan | Przemyśl | Tak | Open Fit | |
Joanna | Kulawik | Przemyśl | Tak | ||
Sandra | Łaniusz | Przemyśl | Tak | CoastFitLab | |
Damian | Mac | Bachów | Tak | ||
Dorota | Mickiewicz | Przemyśl | Tak | ||
Paweł | Ponieważ | Przemyśl | Tak | CoastFitLab | |
Witek | Winiarz | Ostrów | Tak | Brak |
CZOŁGISTA 13:50 FALA 3
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Mariusz | Bodzioch | Przemyśl | Tak | Czolgisci fala 3 | |
Anna | Cichy | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Miłosz | Górski | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Mirosław | Halwa | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Maciej | Jakielaszek | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Aneta | Kłymińska | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Mateusz | Kroczek | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Łukasz | Radymski | Przemyśl | Tak | Openfit | |
ANDRZEJ | ROJEK | PRZEMYŚL | Tak | Openfit | |
Aleksander | Ukleja | Przemyśl | Tak | Openfit |
CZOŁGISTA 14:00 FALA 4
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Piotr | Błażewicz | Przemyśl | Tak | ||
Jakub | Chrapek | Przemyśl | Tak | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | |
Rafał | Górka | Żurawica | Tak | ||
Joanna | Łasowska-Lach | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Remigiusz | Pempuś | Przemyśl | Tak | ||
Ewa | Rojek | Przemyśl | Tak | ||
Marta | Rygiel-Drozd | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Aneta | Stelmach-Błażewicz | Przemyśl | Tak | ||
Łukasz | Walczak | Orły | Tak | ||
Grzegorz | Woźny | Przemyśl | Tak | Coast Fit Lab Team | @grzegorzwozny_photo |
CZOŁGISTA 14:10 FALA 5
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Kamil | Bem | Przemyśl | Tak | ||
Agnieszka | Cieśla | Przemyśl | Tak | Jumping Stars Team Przemyśl | |
MAŁGORZATA | CZERWIŃSKA | PRZEMYŚL | Tak | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | |
Anna | Łapińska | Przemyśl | Tak | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | |
Katarzyna | Maziarczyk-Kotwica | Fredropol | Tak | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | |
Łukasz | Pruchnicki | Przemyśl | Tak | ||
Joanna | Puchalska-Tracz | Przemyśl | Tak | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | |
Anna | Radyk | Przemyśl | Tak | JUMPING STARS TEAM PRZEMYŚL | |
Michał | Stach | Bircza | Tak | ||
Anna | Stodolak | Przemyśl | Tak | Jumping Stars Team Przemyśl |
CZOŁGISTA 14:20 FALA 6
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Daniel | Głuszyk | Rogóżno | Tak | ||
Zbigniew | Królik | Żurawica | Tak | ||
Łukasz | Lizak | Przemyśl | Tak | 5 BSP | |
Grzegorz | Lizak | Przemyśl | Tak | ||
Adam | Osiński | Jarosław | Tak | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | |
Sebastian | Rozenbajgier | Przemyśl | Tak | ||
Mateusz | Rybienik | Przemyśl | Tak | Coast Fit Lab | |
Krystian | sołtys | Przemyśl | Tak | Coast fit lab | |
Izabela | Turowicz | Przemyśl | Tak | Coast Fit Lab | |
Mateusz | Żółkiewicz | Przemyśl | Tak |
CZOŁGISTA 14:30 FALA 7
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Jacek | Biela | Jaroslaw | Tak | Górskie Świry | |
Tomasz | Czerkas | Wólka Pełkińska | Tak | Górskie Świry | |
Krzysztof | Kucharski | Żurawica | Tak | Czarne Wilki | |
Jakub | Majchrowski | Przemyśl | Tak | Czarne Wilki | |
Karol | Piekarski | Żurawica | Tak | Czarne Wilki | |
Aneta | Podolec | JAROSŁAW | Tak | Górskie Świry | |
Justyna | Rachalska | Żurawica | Tak | Czarne Wilki | |
Agnieszka | Wajnbrener | Żurawica | Tak | Czarne Wilki | |
Joanna | Wojdyła | Widna Góra | Tak | Górskie Świry | |
Bogusław | Wójcik | Zalesie | Tak |
CZOŁGISTA 14:40 FALA 8
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Klaudia | Garbacik | Przemyśl | Tak | ||
Daniel | Kielar | Cieszanów | Tak | Horyniec Team | |
Bartosz | Kosciółko | Przemyśl | Tak | Przemyśl Bears | |
Gaia | Kościółko | Przemyśl | Tak | Chillout | |
Jakub | Nienajadło | Cieszanów | Tak | Horyniec Team | |
Wojdylak | Patrycja | Przemyśl | Tak | Blok B | |
Krystian | Rawski | Horyniec-zdrój | Tak | Horyniec Team | |
Lena | Stec | Żurawica | Tak | Żurawica | |
Łukasz | Ważny | Ruda Różaniecka | Tak | Horyniec Team | |
Daria | Wielgosz | Żurawica | Tak |
CZOŁGISTA 14:50 FALA 9
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Mateusz | Burek | Przemyśl | Tak | Druga Paczka Burka | |
Małgorzata | Gąsior-Kolaszkiewicz | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Renata | Koba | Fredropol | Tak | Fala9 | |
Daniel | Kolaszkiewicz | Przemyśl | Tak | Openfit | |
Karolina | Kucza | Zarzecze | Tak | Jarosławska grupa biegowa „Sokół” | |
Dariusz | Machowski | Żurawica | Tak | BlokB | |
Kacper | Pattak | Łańcut | Tak | ||
Dominik | Wardega | Wyszatyce | Tak | Kuśman | |
Tomasz | Wojtyna | Przemyśl | Tak | Dbr | |
Paweł | Żak | Orzechowce | Tak | 1bcz |
CZOŁGISTA 15:00 FALA 10
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Piotr | Dykas | Reszów | Tak | ||
Przemysław | Gajos | Fredropol | Tak | 1 bcz | |
Henryk | Grenda | Laszki | Tak | Laszki | |
Zofia | Grenda | Laszki | Tak | SPRAWNI INACZEJ | |
Andrzej | Kowalczyk | Żurawica | Tak | Andrzej | |
Andrzej | Kwoka | Świlcza | Tak | ***** *** | |
Zuzanna | Łuczak | Gdańsk | Tak | ||
Bartosz | Sitarz | Przemyśl | Tak | ||
Łukasz | Strójwąs | Żurawica | Tak | ||
Witek | Wujek | Laszki | Tak | Sprawni inaczej |
CZOŁGISTA 15:10 FALA 11
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Dariusz | Janicki | Komańcza | Tak | Kasztany | |
marcela | karasowska | radymno | Tak | 34 blp Jarosław | |
Michał | Kurek | Kraków | Tak | Marcheweczki | |
Alex | Marchewka | Kraków | Tak | zaMARCHWIście | |
Jakub | Mokrzycki | Rzeszów | Tak | Kasztany | |
Marcin | Napora | Maćkowice | Tak | ||
Igor | Ogonowski | Kraków | Tak | ||
Agata | Pasternak | Kraków | Tak | zaMARCHWIście | |
Damian | Śmierciak | Rzeszów | Tak | Kasztany | |
Paweł | Ziąber | Przemyśl | Tak | - |
CZOŁGISTA 15:20 FALA 12
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Magdalena | Aleksandrowicz | Kraków | Tak | FitPark Team | |
Piotr | Bednarczyk | Lesko | Tak | bednar | |
Mateusz | Fac | Żurawica | Tak | Liga Obrony Wróbelka Elemelka | |
Aleksandra | Galanty | Przemyśl | Tak | ||
Natalia | Góras | Przemyśl | Tak | Gronostaje | |
Krzysztof | Grzegorczyk | Rząska | Tak | ||
DAREK | KACZOR | SIENIAWA | Tak | SZERSZEŃ TEAM | |
Joanna | Karpińska | Przemyśl | Tak | Gronostaje | |
Łukasz | Kaznowski | Żurawica | Tak | ||
Kamil | Ochyra | Kraków | Tak | ||
Wiesław | Opaluch | Żurawica | Tak | 1 batalion czołgów |
CZOŁGISTA 15:30 FALA 13
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
Tomasz | Rokitowski | Przemyśl | Tak |
CZOŁGISTA 15:40 FALA 14
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|
CZOŁGISTA 15:50 FALA 15
Numer | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Opłata | Drużyna |
---|