Bieg 600 – lecia Zakroczymia, Zakroczym

Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 149/200)

Zapisani

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
Jacek Baniak PŁOŃSK KB im. P Sękowskiego
Anonim Anonim (A68B2263) Nasielsk Nasielsk Baszta team
Pawel Bronowski Mała Wieś Sokół Bodzanów
Katarzyna Budnicka Zakroczym
Kamil Chmielewski Nowy Dwór Mazowiecki Lider Zakroczym
Wioletta Cieplińska Warszawa Naprzód Młociny
Piotr Dobrowolski Góra Reckitt Runners
Wojciech Dudek Leoncin PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
Anonim Anonim (K68D2198) Cybulice Małe Money Mitch
Katarzyna Dyoniziak Czerwińsk nad Wisłą
Marcin Dzięgielewski Zakroczym
Jan Dzięgielewski Zakroczym
Anonim Anonim (M68F2235) Zakroczym ORT
Małgorzata Gadomska Warszawa
Anna Gadomska Lidzbark Warmiński PZU SPORT TEAM
Krzysztof Gadomski Warszawa
Łukasz Gadomski Płońsk
Wiktoria Gałecka Boża Wola Klub bokserski Nowy Dwór Mazowiecki
Marek Gruza Kazuń Bielany BieganiePo40.pl
Marta Gruza Kazuń Bielany BieganiePo40.pl
Monika Jarczewska Zaluski Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
Mariusz Jarczewski Załuski Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
Bartosz Jasak Zakroczym
Anna Jaworek Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
Wiesław Kamiński Warszawa NASIELSK BASZTA TEAM
Anonim Anonim (P68K2258) Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
Henryka Kania Nowy Dwór Mazowiecki
Feliks Kania Nowy Dwór Mazowiecki
Jakub Kielak Nowy Modlin
Piotr Kleczewski Warszawa
Piotr Kleczewski Warszawa
piotr kołpaczewski Nowe miasto biegiem przez gminę Nowe miasto
Anna Kowalska Zakroczym
Łukasz Kowalski Zakroczym UKS Lider Zakroczym
Klaudia Krajewska Legionowo
Magdalena Król Zakroczym
Łukasz Król Zakroczym Zakroczym
Krzysztof Kurek Płock No Age Limit Płock Biega
Anna Kuśmierz Grądy Kampinoskie Marszobiegi
Artur Luberacki Dobrska-kolonia
Robert Łęgowski Pomiechówek Lider Zakroczym
Dariusz Łosiewicz Nasielsk Nasielsk Baszta Team
Zbigniew Łuszczewski Nasielsk Nasielsk Baszta Team
Kacper Maliszewski Zakroczym MKS ŚWIT
Anonim Anonim (M68M2331) Nasielsk Boars
Marcin Manowski Czosnów SRS CZOSNÓW
Paweł Marciniak Płońsk KB. im. Piotra Sękowskiego
Ilona Marciniak Płońsk KB. im. Piotra Sękowskiego
Roman MAREK Warszawa Guns & Roses Run Team
Jakub Matusiak Nowy Dwór Mazowiecki
Michał Niemira Warszawa MPK Wybieganie
Julia Nikołajuk Góra Reckitt Runners
Sebastian Olchawa Kazun Bielany
Anonim Anonim (R68O2121) Kazuń Bielany
Anonim Anonim (R68O2162) Kazuń
Anonim Anonim (M68O2035) Leoncin
Marcin Osiński Nowy Dwór Mazowiecki
Katarzyna Owczarek Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
Piotr Padowski Maków Mazowiecki Lks Maków Mazowiecki
Miłosz Papierzyński Strzegowo
Karol Piekarski-Piotrowicz Łomianki Dolne Henrysin 13
Andrzej Piekut Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger Nowy Dwór Maz.
Paulina Pietrzak Czerwińsk nad Wisłą Bestie OCR Legionowo
Krzysztof Piotrowicz Warszawa Uroczysko_Henrysin 13
Katarzyna Popiołek Nowy Dwór Mazowiecki
Norbert Popiołek Nowy Dwór Mazowiecki
Jacek Posiewka Góra Reckitt Runners
Olga Przytulska Nowy Dwór Mazowiecki
Dawid Puzio Zakroczym Wisła Zakroczym
Marcin Radomski Płock Biegam W Sfetsze
Franek Radzikowski Chrosla
Marek Rączka Nasielsk
Bartosz Romanowski Nowy Dwór Mazowiecki Wisła Zakroczym
Bogusław Różnowicz Czerwińsk nad Wisłą
Wioleta Rucińska Nasielsk
Ewa Sierzputowska Warszawa Guns&Roses Run Team
Adam Skrzyński Płońsk
Marek Słodkowski Nowy Dwór Mazowiecki
Basia Sobczyk Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór
Maks Sobczyk Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór
Piotr Stańczak NOWY DWÓR MAZOWIECKI LKS WISŁA ZAKROCZYM
Katarzyna Stradza Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
tomasz sypniewski warszawa Emo oi/enduhub.com
ALEKSANDRA SZCZUROWSKA Zakroczym
Maria Szot Brzyska Jasielskie pioruny
Adrian Szymborski Zakroczym Harpagany
Piotr Toczek Warszawa
Tomasz Twardoch Warszawa
Andrzej Wanowski Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
Lidia Wasilewska Zakroczym
Marta Wilczek Nowy Dwór Mazowiecki Reckitt Runners
Mariusz Wrotny Mlawa
Tomasz Zając Kudowa czasomierzyk
Tomasz Zakrzewski Zakroczym
Anonim Anonim (A68Z2292) Nasielsk Nasielsk Baszta Team
Anonim Anonim (A68Z2262) Nasielsk Nasielsk Baszta Team
Anna Ziółkowska Płońsk
Anonim Anonim (M68Z2003) Zakroczym

Zapisane dzieci

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
Karol Afek Zakroczym Karol
Dominik Bacławski Zakroczym
ALICJA BOGDAŃSKA Zakroczym Uks lider Zakroczym
Martyna Burczyńska Zakroczym
Ignacy Chmielewski Nowy Dwór Mazowiecki UKS Lider Zakroczym
Oskar Chyła Zakroczym Uks Lider Zakroczym
Jessica Chyła Zakroczym
Jacek Czyż Zakroczym
Jacek Dobrydnio Pomiechówek
Adrianna Dyoniziak Skierniewice
Helena Dzięgielewska Zakroczym
Maja Gawarecka Zakroczym Lider Zakroczym
Franciszek Glica Zakroczym Franek Glica
Julia Gubernat Zakroczym JULIETTA
Anonim Anonim (M68H2352) Zakroczym Lider Zakroczym
Maria Jakubowska Zakroczym
Antoni Jakubowski Zakroczym
Bartosz Jasak Zakroczym
ANDRZEJ KAŹMIERCZAK ZAKROCZYM ZAKROCZYM
Kornelia Kikolska Mańkowo
Radosław Kikolski Mańkowo
Marcel Kikolski Mańkowo
Maciej Kokoszka Zakroczym
Maria Kowalska Zakroczym UKS Lider Zakroczym
Tymoteusz Kowalski Zakroczym Uks Lider Zakroczym
Artur Król Zakroczym Zakroczym
Wiktoria Lesak Zakroczym lider Zakroczym
Anonim Anonim (W68L2210) Zakroczym Lider zakroczym
Adam Łątka zakroczym
Maciej Łątka zakroczym
Maciej Matusiak Nowy Dwór Mazowiecki
Maja Matusiak Nowy Dwór Mazowiecki
Anonim Anonim (A68M2128) Nowy Dwór Mazowiecki
Szymon Milewski Zakroczym
JULIA NAGIEL ZAKROCZYM
Wiktor Piekarski-Piotrowicz Łomianki Dolne Real Madryt Henrysin 13
Anonim Anonim (M68P2033) Nowy Dwór Mazowiecki
Anonim Anonim (N68P2277) Zakroczym Huragan Trębki Stare
Wiktoria Salamonowicz Zakroczym Uks lider Zakroczym
Emilka Salamonowicz Zakroczym Uks lider Zakroczym
Magdalena Serwatka Zakroczym
Jan Serwatka Zakroczym
jakub sosiński zakroczym uks lider zakroczym
Filip Topczewski Zakroczym MKS świt
Amelka Turos Zakroczym
Stanisław Weiss Olszewnica Stara
Anna Wlazło Zakroczym
Marcin Zakrzewski Zakroczym
Jan Zakrzewski Zakroczym
Marcin Zakrzewski Zakroczym
ANTONINA ZIELIŃSKA Zakroczym