Ultramaraton Powstańca 1944-2022, Wieliszew

Zapisz się
Regulamin

Lista zapisanych (Limit zawodników 385/999)

Sztafety nieopłacone

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Anonim Anonim (R65B2619) Wieliszew nie dotyczy WIELISZEW HERON TEAM I PRZYJACIELD PACZKOWSKI
Katarzyna Hryciuk Warszawa nie dotyczy Ekobiegi Hryciuk
Anonim Anonim (R65K1864) Warszawa nie dotyczy Misie Pysie Kozłowski
Bogusław Kasprzak Karczew nie dotyczy Plik Team Kasprzak Kasprzak Koszewska-Kasprzak Kasprzak
Oskar Paczkowski Jadwisin nie dotyczy Wieliszew Heron Team i przyjaciele Salwin Brodel

Bieg opłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Jakub Aksamit Sochaczew Rowerowy Biegacz
Tomasz Albiński Warszawa Running Frogs
Iwona Augustyńska-Śmietało Warszawa Biegam na Tarchominie
Wiesław Bakuła Wach 140A Wampir
Ilona Barnas Warszawa PrettyFittyTeam
Monika Bator Warszawa
NATALIA BEDNARSKA Warszawa Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
Patrycja Bereznowska Wieliszew Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team
Arkadiusz Biegaj Skarżysko-kamienna Skarżyskie dziki
Leon Bińkowski Radom Biegiem Radom!
Marek Bojarun Legionowo
Łukasz Bonisławski Legionowo
Piotr Borowiak Bytom
Tomasz Bruderek Jabłonna Primum Currere
Paweł Budzyń Tarnów Visegrad Maraton Rytro
Kazimierz Bujnicki Wołomin P&G Running Team
Piotr Bychowski Warszawa
Ewelina CEBULA PROCHOWICE Stowarzyszenie Walim Na Żądanie
Tomasz Chęc Warszawa
Dariusz Chilewicz Lipowo Supertata
Krzysztof Chmiel Wołomin Zabiegany Wołomin
Wojciech Chojecki Warszawa
Paweł Chojecki Zbuczyn Zbucki Ruch
Sebastian Chowaniec Nowy Dwór Mazowiecki Sunfit Studio
Dariusz Chudzik Piastów McBiegacze
Wojtek Chylak Wieliszew Wieliszew Heron Team
Bartłomiej Ciechomski Warszawa Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Sebastian Ciszewski Warszawa
Michał Dąbrowski Warszawa Ultrapośladach / Team ZabieganeDni
Michał Dmoch Teresin 266
Piotr Dobrowolski Góra
Wioletta Dyderska Warszawa
Aleksander Essi-Ezinh Warszawa Sfora BMK
Damian Falandysz Pruszków Góral z Mazur Running Team
Janusz Falandysz Pruszków Góral z Mazur Running Team
Przemysław FIRMANTY WARSZAWA Cwałujące żółwie
Tadeusz Fojud PRUSZKÓW 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku
Dariusz Frąckiewicz Warszawa Biegam Na Tarchominie
Marcin Gadomski Warszawa
Michał Gajda Sochaczew
Krzysztof Gałka Warszawa Wkurw_team
Kris Gierak Warszawa #teamBUNIO
Wojciech Gil Warszawa
Paweł Gliński Warszawa
Piotr Głogowski Warszawa Naprzód Młociny
Paweł Głowacki Serock WeNet Runners Team
Tadeusz Głupczyk Warszawa 100 Marathon Club Polska
Anita Godłoza Mińsk Mazowiecki
Mateusz Goralewski Zaborow
Dariusz Goszczyński Ząbki
Agnieszka Gozdan Pułtusk MR HEMPEREK TEAM
Nina GRABOŚ Warszawa
Mirosław Grabowicz Sokółka Sokólska Grupa Biegowa
Marta Grosz Olsztyn Zakręceni wokół jezior
Marek Gruza Kazuń Bielany BieganiePo40.pl
Dariusz Grzebski Nidzica Nidzica Biega
Grzegorz Grzech Pionki
Tomasz Gula Warszawa GBY
Piotr Iwanowski Skrzeszew Biegam po Skrzeszewie
Przemek Jaczewski Kałuszyn jeszczeNieZawał
Krzysztof Jagiełło Ząbki Biegające Ząbki
Piotr Jakubczyk Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle
Michał Jambor Warszawa Żórawski Team
Michał Janczyk Płock biegamPłock team
Rafał Janiszewski Legionowo Bravehearts Legionowo
Andrzej Janiszewski Warszawa Cwałujące Żółwie
Barbara Jankowska Poznań
Tomasz Januchta Warszawa
Agata Jarocka Legionowo Bestie OCR Legionowo
Hubert Jaworski Warszawa Vege Runners
Piotr Jaworski Warszawa Markowi Biegacze
Sebastian Jędrzejczyk Opoczno Oknonet Ultra Run Opoczno
Tomasz Jurołajć Lipowina / Braniewo 43Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie /RB
Sylwia Kajdas Kobyłka Zabiegany Wołomin
Łukasz Karasiewicz Płochocin Szuram Kilometry
Piotr Kardas Pabianice O co biega/TeamElwart
Michał Karwowski ŁÓDŹ KS Ultra Team Łódź
Katarzyna Kawalec Brzostek DRUŻYNA K
Paweł Kawiecki Nidzica OrkiestraWojskowaKoszalin
Marcin Kaźmierczak Sochaczew
Michał Klepacki Warszawa
Mariusz Klin Chełm Chełm Biega
Jacek Kłosek Racibórz 100 Marathon Club Poland
Piotr Knop Opoczno Oknonet Ultra Run Opoczno
Darek Knychas Warszawa PZU Sport Team
Kamila Koczur Kiełpin
Radosław Korbut Siedlce
Wincenty Korczak Antoniówka Biegiem Radom!
Patryk Kościński Pozezdrze Akademia Marynarki Wojennej
Joanna Kowalska Warszawa 12tri.pl
Paweł Kownacki Poddębie Wieliszew Heron Team
Wojciech Krawczyk WARSZAWA Biegam na Tarchominie
Maciej Król Warszawa Biegam na Tarchominie
Sebastian Królak Legionowa
Anonim Anonim (M65K2426) Warszawa Running Team
Damian Krysztofiak Braniewo Wieliszew Heron Team
Krzysztof Kuciński Otwock
Vitaliya Kukobnikava Wrocław greenblackclub
Jacek Kumidaj Stryków KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
Karolina Kundys Warszawa #Wawrzynteam
Cezary Kupiński Wrocław Mocna Grupa Cezara
Jacek Kurman Łowicz Starzyńskiego Biega
Michał Kwaśniewski Legionowo
Marek Kwiecień Marki Markowi Biegacze
Małgorzata Kwiecińska Legionowo Bravehearts Legionowo
Jarosław Laps Okuniew
Claudia Lederer Hamburg LG Ultralauf
Grzegorz Leoniak Warszawa SMAK MARATON KABATY
Marcin Leśniak Sulejówek Stawex II
Magdalena Lisowska Warszawa
Piotr Liszewski Płońsk Płońscy Patrioci
PIOTR LUBA Warszawa LUBA TEAM
Jarosław Lubiński Oksa Gmina Oksa
Monika Łatkowska Chotomów
Łukasz Łatkowski Chotomów Grupa Biegowa CHTMO
Dorota Łodziana DYWITY Zakręceni wokół jezior
Tomasz Łoskot Wilga Wojska OT CSŁiI Zegrze
Emil Łotowski Legionowo
Jacek Łowczak Warszawa Team ZabieganeDni
Michał Łubian Garwolin
Marcin Macias Warszawa
Michał Maciejowicz Warszawa
Julian Majchrzak Warszawa Team ZabieganeDni
Joanna Maletka Warszawa
Zbigniew Mamla Warszawa BIEGIEM NA KAWĘ
Kamil Marchlewski Chełmno MCŚULTRA
Anonim Anonim (P65M1765) Warszawa Witkowski
Albert Marczak Kozłów Biskupi Olympus Polska
Jacek Marek Warszawa
Dariusz Mastalerski Grodzisk Mazowiecki
Szymon Mendrzycki Łódź Szakale Bałut Łódź
Tomasz Michalczyk Warszawa Naprzód Młociny #BAT
Sebastian Michnowski Warszawa Biegam Na Tarchominie
Łukasz Mikulski Sowia Wola
Daniel Miller WARSZAWA
Lidia Miniak Jabłonna I love przylesie
Marek Miniak Jabłonna I love przylesie
Jacek Młodożeniec Warszawa Rembertów Team
Mirosław Młodożeniec Sobótka Rembertów Team
Maria Morelowska Mińsk Mazowiecki Walhalla
Anna Myślińska Warszawa Ekobiegi
Grzegorz Napiórkowski Łomianki Dolne Łomiankowska Grupa Biegowa
Maciej Natorski Warszawa TRIZARZA
Anna Niespodziana Rogoźno
Mariusz Nosarzewski Trzciany GB Press Team
Piotr Olesiewicz Józefosław Team ZabieganeDni
Adam Onoszko Sokółka AdamO Team
Agnieszka Oracka Grodzisk Mazowiecki BATALION DOWODZENIA WOT
Justyna Pasternak Warszawa Z bieganiem mi do twarzy
Bartosz Pawlak Jabłonna Run And Fly
Tomasz Pawłowski Świecie
Arek Piekarski Bydgoszcz
Tomasz Pierścieniak Dziekanów Leśny Nieob(L)iczalni
JAROSŁAW PIETRAS RADOM Biegiem Radom!
Mateusz Pietruliński Warszawa Spartanie Dzieciom
Kalecinski Piotr Brwinów Pelorunnerteam
Michał Piotrowski Gdańsk FNWT
Paweł Pitera Warszawa
Jola Podgórska Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle
Zbigniew Podleś Warszawa
Adrian Polanski Warszawa Team ZabieganeDni
Jacek Posiewka Góra Reckitt Runners
Michał Prawucki Warszawa Green Goblins Gocław
Magdalena Prosowska Olsztyn
Paweł Prüfer Kosieczyn
Wolentarski Przemysław Kobyłka Zabiegany Wołomin
Seweryn Przeradzki Mława
Mariusz Puścian Tluszcz Super Morsy Tłuszcz
Artur Radomski Jabłonna I Love Przylesie
Andrzej Radzikowski Kiścinne
Krzysztof Roman Bolszewo Sfora BMK
Agnieszka Rosa Skierniewice
Artur Rudnicki-Matracki Radom Biegiem Radom!
Iwona Rudy Warszawa
Sławomir Rusak Radom
Paweł Rutkowski Warszawa Team ZabieganeDni
Anna Rybicka Legionowo Wybiegaj siebie
Waldemar Rychlicki Augustów
Paweł Sadkowski Maków Zabiegany Skaryszew
Bartosz Samborski Warszawa Załoga górska
Olga Scicińska Warszawa
Mateusz Sekuła Truskaw Stare Babice Biegają
Dorota Sidorczuk-Kumosa Warszawa PrettyFittyTeam
Robert Siemieńczuk Warszawa
Vadzim Simanau Kolobrzeg Greenblackclub
Anonim Anonim (T65S1825) Warszawa
Robert Siwiec Olszewnica Stara PLIK TEAM
Marcin Adam Skibniewski Nidzica Nidzica Biega
Kamil Skorupa Nowa Sucha UKS FILIPIDES TERESIN
Małgorzata Skowron Radom STREET RUN RADOM
Robert Skrzypek Piaseczno BIEGNIJ Z PROSERVICE
Liwia Słupecka Zakroczym Klub Bokserski Huragan
Aleksander Sobieraj Prochowice Stowarzyszenie Walim na Żądanie
Michal Sobkiewicz Legionowo Enax Run4Fun
Michał Sobociński Warszawa Play
Magdalena Sowińska Brwinów DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
Tomasz Stopa Warszawa Basajaun
Paweł Strzyżewski Warszawa
Maciej Surmiak Warszawa Cwałujące Żółwie
Marta szczechowicz Warszawa Pretty Fitty TEAM
Anna Szymborska Kałuszyn
Jacek Szymczak Ząbki
Michal Świątek Trzemeszno 12WBOT / Sfora BMK
Marcin Taras Warszawa Biegam na Tarchominie
Natalia Tejchma Warszawa ObozyGórskie.pl / Biegam na Tarchominie
Piotr Tkaczyk Warszawa Vege Runners
Przemek Trojan Skrzeszew
Elżbieta Tuczyńska Pruszków
Marcin Tulczyński Warszawa Cwałujące Żółwie
Robert Urbaniak Warszawa
Michał Walczak Legionowo Bravehearts Legionowo
Bernard Waszczyk Marki Melestra
Grzegorz Węgrzyk Warszawa MEiL Ekipa
Nina Wieczorek Oleśnica Mocna Grupa Cezara
Wojciech Więczkowski Warszawa Biegający Wariaci Bez Gaci
Marta Wilczek Nowy Dwór Mazowiecki Reckitt Runners
Jarek Wilk Warszawa BEMOWO BIEGA
Emilia Windloch Kobyłka Zabiegany Wołomin
Renata Wiśniewska Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz
Tomasz Wiśniewski Warszawa Bemowo Biega
Paweł Witek Wieliszew PZU Sport Team
Paweł Witkowski Łajski Wieliszew Heron Team
Dariusz Wojda Józefów Polish Wings
Tomasz Wojenka Pruszków WPRunning
Krzysztof Wojewódzki Warszawa Wojewódzcy Team
Kamil Wolski Wysowa-Zdrój Biegam na Tarchominie
Marcin Wójcik Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
Paweł Wójciuk Wieliszew
Tomasz Wróbel Klembów Zabiegany Wołomin
Jakub Zaczyk Warszawa Olympus Polska
Pawel Zajac Słubice
Sebastian Zasępa Józefosław Team ZabieganeDni
Mateusz Zawada Warszawa Zarażeni Bólem
Michał Zdunek Warszawa Eurosoft Team
Radek Zgiet Czartajew
Mateusz Zgoda Warszawa Naprzód Młociny
Beata Żebrowska Ostrołęka Run CREW Ostrołęka
Krzysztof Żochowski Słupno RUNO.DESIGN
Paweł Żuk Warszawa Altra Running Polska/ Biegam na Tarchominie

Bieg Nieopłaceni

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Robert Bajdała Olszewnica Stara
Jarek Bąk Stare Lipiny
Joanna Bieniek-Ugniewska Nowy Dwór Mazowiecki Sunfit Studio
Beata Bogdanowicz Gdańsk Góral z Mazur Running Team
wojciech broda Kraków hutasy runners team
Joanna Budek Warszawa Adidas Runners Warsaw
Dawid Cegielka Warszawa KS Bachmaty
Jakub Cofalski Warszawa
Kamil Czernich Warszawa Rozbiegane Michałowice
Marcin Drabik Radom Biegiem Radom!
Radoslaw Dudek Odrano wola Dogoń Grodzisk Mazowiecki
Angelika Gorczyca łańcut PPG
Dariusz Gotowiec Tłuszcz Bóbr Tłuszcz
Radek Gozdek Warszawa BieganiePo40.pl
Zbigniew Grabowski Warszawa Sfora BMK
Paweł Grabski Piaseczno
Anonim Anonim (W65I1793) Wieliszew Wieliszew Heron Team
Rafał Janasz warszawa FMW Runners
Łukasz Junik Marcinkowice Mocna Grupa Cezara
Rafał Kędziorek Wiązowna Team Zabiegane Dni (TZD)
Rafał Kitlas Warszawa Dream Run
Eugeniusz Koda Warszawa Team Zabieganedni
Grzegorz Krupa CZĘSTOCHOWA DIOXYDE TEAM
Anonim Anonim (A65K2911) Żary Nadia Kulig
Piotr Kunka Jakubów Team ZabieganeDni
Monika Laps Okuniew
Tomasz Łukasik Opoczno Oknonet Ultra Run Opoczno
Magdalena Maj Warszawa Downy
Anonim Anonim (P65M2548) Marki Markowi biegacze
Krzysztof Marczak Stare Babice Stare Babice Biegają
Sebastian Matanowski Skrzeszew POLNA TEAM
Iwona Matuszczak-Szulc Poznań
Maciej Milczanowski Rzeszów AstroRunning
Michał Misiak Lipno WiM PW Team
Marek Niedbała Suwałki PgkSuwałkiTEAM
Damian Niemczyk Warszawa DREAM RUN
Marian Nizioł Piaseczno
Krzysztof Ochnik Otwock
Michał Panek Toruń 8 K-PBOT
Andrzej Pawlak Komornica LO Komornica Team
Kacper Piwowarski Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy
Małgorzata Płuciś Jabłonna Wybiegaj Siebie
Grzegorz Prokopiuk Warszawa Szwagry Dwa
Krystyna Rzymowska Warszawa
Barbara Samoć Warszawa Team ZabieganeDni
Marek Sekowski Grodzisk Mazowiecki
Jan Skakluk Legionowo Weteran Legionowski
Rafał Smoczyński Salno
Leszek Stępień Wołomin Samotny Wilk
Piotr Strzelecki Warszawa Markowi Biegacze
Artur Szewczyk Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę ?
Arkadiusz Szydlik Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
Michał Szyszka Warszawa
Marcin Ścibor Krasnystaw Ruch Izbica
Renata Tula WARSZAWA NBRC
Jacek Wąsik Lublin cbfs
Anna Włodarczyk Warszawa adidas Runners Warsaw
Jolanta Woźniczka Warszawa Adam draczyński running team
Monika Wójcik Warszawa Adidas Runners
Mariusz Wydra Stare Babice Stare Babice Biegają
Tomasz Zając Kudowa czasomierzyk
Dawid Zarodkiewicz Warszawa Zasuwaj / Naprzód Młociny
Krzysztof Zemła Malinowice
Tomasz Znój Wiśniew Sfora BMK

Sztafety opłacone

Numer Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Rodzaj sztafety Nazwa sztafety Nazwisko 2 Nazwisko 3 Nazwisko 4 Nazwisko 5 Nazwisko 6 Nazwisko 7
Hanna Nejfeld Ząbki nie dotyczy Biegające Ząbki Walczak Jagiełło Sutuła Nejfeld Filipek Scicińska
Maciej Antas Kramsk Sztafeta mundurowa CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE TROJANOWSKA CHODZIŃSKI NIEDZIÓŁKA WIERZBOWSKI BORUCH
Paulina Baran Kraków Sztafeta mundurowa 64 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek Głogowska Kowalczyk Bartnicki Zowczak Czochara Wodeńska
Kanstantsin Bartashevich Warszawa nie dotyczy RUN_WAWA_RUN Hural Lukyanchyk Shymanchuk
Yana Berezniatska Warszawa nie dotyczy RUN_WAWA_RUN Piletski Barouski Yahorau Vasin
Maja Bocian Wiązowna nie dotyczy Team ZabieganeDni Drużyna DzikiBocian Dziedzic Rutkowska Bocian Rutkowski Prusak
Paweł Bohdziewicz Dziekanów Leśny Sztafeta samorządowa Sztafeta Samorządowców z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego Kapuściarek Gajowniczek
Łukasz Boszko Łajski nie dotyczy Ich troje bez jednego Fijalska
Jakub Ciborski Warszawa nie dotyczy Marioteam Kwietniewski
Waldemar Cywka Radom nie dotyczy Biegiem Radom Ultra Cross Filipowicz
Mateusz CZUBALA Warszawa Sztafeta mundurowa 32 dr OP Biega bo lubi Laczkowski Karbowski Korzeniewski Piasecki Niezgoda Dobrowolska
Michał DĘBOWSKI Radom Sztafeta samorządowa Samorządowcy z Radomia Szymanowicz
Kamil Dobrowolski Skrzeszew nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 3 Karaś Krztoń Maul Struniawska Jankowska Fijałkowska
Sebastian Dziewulski Nowy Dwór Mazowiecki nie dotyczy Spartan Kielak Dżegan Iwaniec
Andrzej Fabisiak Sulejówek nie dotyczy Zarażeni Bólem Fabisiak Kielak Karwowska Podwysocki Stolarczyk Zając
Dorota Fortuna Łajski nie dotyczy Szypcy i Wściekli Waligóra Truszkowski Rusinowicz Rogoziński Lamprycht Czerwiński
Justyna Fryś Wieliszew nie dotyczy Wybiegaj Siebie Wieliszew z Panem od WueFu Gregorczyk- Świstek Świstek
Michał Gałka Wrocław nie dotyczy TOM-Instal TEAM Wojewódka Tomasik Górska-Gałka
Anna Gąsewicz Legionowo nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 4 Przyrowska Kubiak Zaorski Majewski Popek Ptasiewicz
Kamil GĄSIOR Tarnów Sztafeta mundurowa 32 dr OP Szatkowski Reksulak Siekierski Siemieńczuk Koczwara Szymajda
Marek Górnicki Wieliszew Sztafeta mundurowa Weterani RP i Sympatycy sztafeta 7. osobowa Górnicka Grygo Szywała Modelska Witkowska Idzikowski
Sara Grabowska-Tofel Ząbki nie dotyczy Grabosie Team Grabowski
Patryk Gruszczyński Dąbrowa Kozłowska nie dotyczy UltraBiegli Radom Kuliński
Marcin Grzesik Chotomów nie dotyczy CHTMO Tobiasz Andrukiewicz Brykalska Zalewska Wileński
Anna Jaworek Nowy Dwór Mazowiecki nie dotyczy ROZBIEGAMY NOWY DWÓR Bielec Jaczyński Wanowski Sobczyk Stradza Żuchińska
Robert Kamela Warszawa nie dotyczy Szybcy z Bródna Chrapek
Maciej Kania Warszawa nie dotyczy Bemowo Biega Świstowska Onisk Torzewska Torzewski Borawska Wąsik
Magdalena Kawalec Brzostek nie dotyczy Drużyna K Kozłowski Mitrowska Tomana
DARIUSZ KAŹMIEROWSKI PAPROĆ Sztafeta mundurowa CREAZY EXCEL TEAM Goworek Michalczyk Szymanowski
Marzena Klimkiewicz Radzymin nie dotyczy MKAM Stegienko Stegienko Cichecka
Andrzej KOWALSKI Warszawa nie dotyczy Dziki Squad Wnuk Idzikowska
Grzegorz Kozłowski Julianów nie dotyczy 79’ Kalisz
Maciek Krawczyk Wieliszew nie dotyczy Kopytko Łacheta Krawczyk Żelazowska-Łacheta Wojnowska Wojnowski Jakubik
Grzegorz Kudrej Wrocław nie dotyczy Mocna Grupa Cezara 2 Szachowicz Straszak
Jarosław Kulik Legionowo nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 1 Łoń Rudnik Bartykowska Jankowski Kozłowski Błocki
Mateusz Kwiatkowski Komornica nie dotyczy WHT QUATRO Ładno Stasiorczyk Jankowski
Łukasz Łatwiński Pietrzykowice nie dotyczy Mocna Grupa Cezara 1 Łatwiński
Grzegorz Łoń Legionowo nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 5 Burdzy Górzyński Strawa Zapert Gajowniczek Romanowska
Krystian Maciejewski Legionowo nie dotyczy Bestie OCR Legionowo 2 Szostak Samuła Kuciński Kaszta Kwiatkowska Rucka
Elżbieta Madej Warszawa nie dotyczy Poddebie Madej Grunwald
Hanna Majewska Warszawa nie dotyczy Lecę Bo Chcę BNT Kowalikowska Czapski Zawadzki
Artur Miętek Łajski nie dotyczy Drużyna Ł Orliński
Grzegorz Mikołajczuk Zbuczyn nie dotyczy Zbucki Ruch&KApS Dziewulski Golec Krzyzińska Kubaś Niedziółka Żółkowska
Anna Misiak Warszawa nie dotyczy Team ZabieganeDni - Aniołki Prezesa Bielecka Pietraszko
Barbara Miszta Ząbki nie dotyczy Połóweczki Morawska Żołnierowicz Doskocz
Mariusz Mówiński Jabłonna nie dotyczy Biegam na Tarchominie Mówińska Nowak Korzeniowska-Sobczuk
Michał Mulak Warszawa nie dotyczy Team ZabieganeDni - Skarby Prezesa Jachymek Bożek Głowacka Kunka
Piotr Nowicki Wysokie Mazowieckie Sztafeta mundurowa WETERANI RP i SYMPATYCY ( sztafeta trzyosobowa ) Cybulski Leoniak
Mateusz Oczkowski CHOTOMÓW nie dotyczy RELEVO POL-ESP ANTOLIN PEREZ KRUPKA
Michał Olszewski Jabłonna nie dotyczy I love przylesie Bogucki Grad Frejlich
Magdalena Penkalska Wieliszew nie dotyczy Biegacze od Siedmiu Boleści Uryń Uryń Penkalski
Dawid Piekała Opoczno nie dotyczy Oknonet Ultra Run Opoczno Nowakowski Pasternak Dąbrowski Stanik
Bernard Pietras Radom nie dotyczy BeMar! Bernaciak
Rafał Poncyliusz Józefów nie dotyczy Team ZabieganeDni Słoneczka Prezesa Poncyliusz Cichorzewski Koda Zadrożny Kocielińska-Kłos Bartoszek
Paweł Pyrzak Warszawa Sztafeta mundurowa Andrew & Pablo Squad Sokołowski
Sławomir Salwin Wieliszew nie dotyczy Wieliszew Heron Team i przyjaciele Brodel Paczkowski
Adam Sapierzyński Łochów nie dotyczy Biegnące Łosie Malenka Rudo Węgrzyn Wróbel Szyszko
Hubert Skłucki NASIELSK nie dotyczy RUN TEAM NASIELSK Liszewska Śmietański Liszewski Trepkowska Dalecki Pawlak
Wiktoria Spalińska-Pietrulińska Warszawa nie dotyczy Spartanie Dzieciom Spalińska Grajewski Wojnarowicz
Rafał Starzyński Wieliszew Sztafeta mundurowa JW2189 300 SPARTAN Łukaszczyk Tomaszewski Kowalczyk Parzyński Słowikowski Witkowska
Marek Suchcicki Jasienica nie dotyczy Roch Jasienica Nowak Sobieraj Han Jastrzębski Leszczyńska Nowak
Dawid Szałkowski Warszawa nie dotyczy Markowi Biegacze Mańk
Robert Szkółka Chotomów nie dotyczy NAWADNIANIE Gołaszewski Wieczorek
Anna Szlendak legionowo Sztafeta samorządowa Wieliszew w samorządzie Sobczak Sienkiewicz Kleiman
Ewa Szyszko Marki nie dotyczy Markowi Biegacze Szpadzik Krajewski Stradomski Adamczuk
Grzegorz Świętoń Strachów nie dotyczy UltraMarzenie Myśliwiec
Anna Tchórzewska-Pietrzyk Wrocław nie dotyczy Mocna Grupa Cezara 3 Klisiewicz Gerber Sęga Głowacki Apolinarska
Anna Tryniszewska Warszawa nie dotyczy Leśne Szychy Pilewska Kołacińska Miazek Piłat Manczenko
Rafał Trzaskoma Jabłonna nie dotyczy PLIK TEAM Woźniak Turowski Łuszczewski Bareja
Tomasz Twardowski Wrocław nie dotyczy Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera Twardowska
Bożena Waszczyszyn Jablonna nie dotyczy I love Przylesie Górczak Radomska Szopiak Szopiak Waszczyszyn
Marta Wieczorek Legionowo nie dotyczy BraveHearts Pliszek Walasik Gawrońska Gawroński
Przemysław Woźniak Legionowo nie dotyczy Ultr@Team Górska
Kamil Zagrajek Grodzisk Mazowiecki nie dotyczy BATI FAMILY Zagrajek Świniarek
Marek Zakrzewski Warszawa nie dotyczy Ekobiegi Hryciuk Sikorska Czajkowski
Ania Zasępa Józefosław nie dotyczy Team ZabieganeDni #1 Partyka Wnorowski Janiszewska
Marcin Znamiec Warszawa Sztafeta mundurowa ULTRA KSP CHODOROWSKI NIEMCZAK KRÓL MIKOŁAJCZYK ROWICKI